Duyurular

Tiyatromuzun çeşitli alanlarında görevlendirilmek üzere; oyuncu, müzisyen, organizatör ve dansçılar aranmaktadır. Kısa deneyimleriniz ya da istekleriniz ile birlikte bu siteden Kast Başvurunuzu yaparak bize ulaşabilirsiniz. 

Okulların yıl sonu gösterileri, yetişkinlerin Maskeli Balo ve Kıyafet Baloları için ve ayrıca sizin düşündüğünüz özel tasarımlar hazırlanır. Palyaço, soytarı, Masal Kahramanları ve süper Kahramanlar Kostümleri hazır olarak bulunur. 

İlköğretim Okulu Yöneticileri; Milli eğitim Bakanlığı'ndan izinli 1. ve 2. Kademe öğrencileriniz ile ana sınıfı öğrencilerinize uygun repertuarımız mevcuttur. Arayın Bizi organizatörümüzü gönderelim ya da telefon ile koşulları görüşelim. 

Şirket yöneticileri; Halkla ilişkiler Görevlileri şirketinizin tanıtımı, yeni bir bölümün açılışı ya da moral gün ve gezilerinizi bizim animatörlerimizle daha eğlenceli bir hale getirebilir siniz. Şirketinizin logosu canlı bir kahraman'a dönüşebilir. Şirketinizin Çocuk ya da Gençlik Tiyatrosunu yardımlarımızla oluşturabilir siniz. 

 
    

Web Master : Kenan Halis

Çan Tiyatrosu Adres
Süleyman Sırrı  Cad. 12/6      06430 Sıhhiye ANKARA
Telefon: 505-741 41 97 -  312- 431 95 66  Fax:312- 431 95 66
E posta: info@cocuktiyatrosu.com -    kenanhalis@gmail.com